२०७७ माघ ८

ला लिगा फुटबलमा रियल बराबरीमा रोकियो

काठमाडौं, २६ पौस । उपाधि दाबेदार रियल मड्रिड स्पेनिस ला लिगा फुटबलमा बराबरीमा रोकिएको छ । साविक विजेता रियलले बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा रियल ओसासुनासँग गोलरहित बराबरीमा रोकिएको हो । पछिल्लो समय रियल उपाधि होडमा आफूलाई बलियो बनाउने योजनामा रहेको छ ।

 
शीर्ष स्थानको एट्लेटिको मड्रिड दुई खेल कम खेल्दा बलियो बनिरहेको छ । बराबरीमा रोकिएसँगै रियलले १८ खेलमा ३७ अंक जोडेको छ । रियल दोस्रो स्थानमा रहेको छ । ओसासुना १५ अंक जोडेर पुछारबाट दोस्रो स्थानमा रहेको छ ।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
Contact Office
Welcome Digital pvt.ltd
Department of Information and Broadcasting
Reg.no. 1624⁄2076-077
Kamaladi, Kathmandu
Contact : 01-4258581
Email : himalikhabar10@gmail.com
Editor : Shanker PD.Pandit


www.himalikhabar.com All rights reserve 2016