२०७७ मंसिर १३

अमेरिका निर्वाचन २०२० नतिजा : जो बाइडनले भने– हामी जित्दैछौँ

काठमाडौं, २२ कात्तिक । अमेरिकाका डेमोक्र्याटिक पार्टीका राष्ट्रपतिका उम्मेदवार बाइडनले केही बेर अघि आफ्नो गृह राज्य डेलावेरबाट सम्बोधन गरेका छन्। सम्बोधन गर्दै उनले भने– हामी अगाडि छौँ। जित्नेछौँ।

 
उनले अमेरिकाको इतिहासमै सबभन्दा धेरै मत आफ्ना पक्षमा आउने बताए। २४ वर्षपछि एरिजोना जित्दैछौँ। २८ वर्षमा जोर्जिया जित्दैछौँ। पेन्सिलभेनिया जस्तो महत्त्वपूर्ण राज्य जित्दैछौँ। रेकर्ड नम्बरले परिवर्तन रोजेका छन्, उनले भने। म र कमला ह्यारिसले हिजो महामारीबारे विशेषज्ञसँग कुराकानी गरेका थियौँ। आफन्त गुमाएकाहरूप्रति समवेदना प्रकट गर्न चाहन्छौँ, उनले भने।

 
उनले आफ्नो कार्यकालमा पहिलो दिनदेखि नै महामारी नियन्त्रण गर्न काम थाल्ने बताए। मतगणना जारी रहेका बेला बाइडनले धैर्य गर्न आग्रह गरेका छन्। तपाईँको मत गणना हुनेछ। त्यसलाई रोक्न जति कोशिस गरिए पनि म त्यसो हुन दिने छैन। उनले थपे ।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
सम्पर्क कार्यालय,
Welcome Digital Pvt.ltd
Kathmandu, Kamaladi
सूचना तथा प्रशारण विभाग दर्ता नं: १६२४/०७६/०७७
Email : himalikhabar10@gmail.com
Web : www.himalikhabar.com
www.himalikhabar.com All rights reserve 2016