२०७७ माघ ८

हप्तामा दुईदिन विदा दिनेबारे अध्ययन गर्न पर्यटन मन्त्रालयद्वारा समिति गठन

काठमाडौं, ८ असोज । कोरोनाका कारण सुस्त भएको पर्यटन क्षेत्र चलायमान बनाउन हप्तामा दुई दिन सार्वजनिक विदा दिनुपर्ने प्रस्ताव तयार पार्न संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयले कार्यदल बनाएको छ।

 
मन्त्रालयले दुई दिने विदाको प्रस्ताव तयार गरी मन्त्रिपरिषद्‌मा पेश गर्ने उद्देश्यले मन्त्रालयका सहसचिव प्रदीपकुमार कोइरालाको संयोजकत्वको ६ सदस्य रहेको कार्यदल गठन गरेको हो । कार्यदलको सदस्यमा पर्यटन विभागका महानिर्देशक रुद्रसिंह तामाङ र नेपाल पर्यटन बोर्डका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत डा. धनन्जय रेग्मी रहेका छन्। कार्यदलका अन्य सदस्यमा अर्थ मन्त्रालय, गृह मन्त्रालय र सामान्य प्रशासन मन्त्रालयका एक–एक जना प्रतिनिधि रहनेछन्।

 
पर्यटन क्षेत्रको पुनरूत्थान कार्यक्रम प्रभावकारी बनाउने योजना पनि मन्त्रालयले तयार पार्दैछ। यस्तो योजना बनाउन पर्यटन मन्त्रालय, पर्यटन विभाग र नेपाल पर्यटन बोर्ड मिलेर संयुक्त रूपमा कार्यक्रम बनाउने निर्णय पनि मन्त्रालयले गरेको छ।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
Contact Office
Welcome Digital pvt.ltd
Department of Information and Broadcasting
Reg.no. 1624⁄2076-077
Kamaladi, Kathmandu
Contact : 01-4258581
Email : himalikhabar10@gmail.com
Editor : Shanker PD.Pandit


www.himalikhabar.com All rights reserve 2016