२०७७ कार्तिक ३

सुशान्तकी पूर्वप्रेमिका रियाले भनिन्– मेरो कुनै हात छैन

काठमाडौं, १२ भदौ । बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको ‘मृत्यु प्रकरण’मा सबैभन्दा धेरै चासो र आरोपको केन्द्रमा रहेकी उनकी पूर्वप्रेमिका तथा अभिनेत्री रिया चक्रवर्तीले मृतक सुशान्तका विषयमा मुख खोलेकी छिन्। उनले ‘आफूले सुशान्तको पैसा नचलाएको’ दाबीमात्र गरेकी छैनन्, ‘सुशान्त डिप्रेसनको बिरामी रहेको र उनले यसको औषधि प्रयोग गर्ने गरेको’ समेत बताएकी छिन्।

 

 

भारतीय टेलिभिज ‘आजतक’सँग अभिनेता सुशान्त र आफ्नो सम्बन्धका विषयमा बोल्दै रियाले भनेकी छिन्, ‘सुशान्तको पैसामा म बाँचेकी छु भन्ने आरोपमा कुनै सत्यता छैन।’ सुशान्तको मृत्युपछि राजपूत परिवार र कतिपय सोसल मिडिया प्रयोगकर्ताहरुले रियाको भूमिकाप्रति शन्देह प्रकट गर्दै आइरहेका छन्। यतिसम्म कि, सुशान्त आत्महत्यामा उनको र पछिल्ला दिनमा उनीनिकट बलिउडकर्मी महेश भट्टको हात रहेको आशंक व्याप्त पारिएको छ।

 

 

अभिनेत्री रियाले भने आफू र सुशान्त एउटा युरोप यात्रामा रहँदा सुशान्त डिप्रेसनको विरामी रहेको थाहा पाएको बताइन्। उनले भनिन्, ‘यात्राकै क्रममा सुशान्तले भने, मलाई हवाइ उडानसँग डरलाग्छ। त्यो उनले मोडाफिनिल नामको औषधी खाए जुन औषधी उनले सधैं साथमा राख्थे।’ यात्राका क्रममा आफूहरु पेरिस पुगेको र त्यहाँ तीन दिनसम्म सुशान्त कोठाबाट बाहिर ननिस्केको रियाको भनाइ छ।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
सम्पर्क कार्यालय,
Welcome Digital Pvt.ltd
Kathmandu, Kamaladi
सूचना तथा प्रशारण विभाग दर्ता नं: १६२४/०७६/०७७
Email : himalikhabar10@gmail.com
Web : www.himalikhabar.com
www.himalikhabar.com All rights reserve 2016