२०७७ श्रावण २३

बार्सिलोनाका १२ खेलाडी बिक्रिमा

काठमाडौं, ९ साउन । स्पेनिस ला लिगाको उपाधि गुमाएको बार्सिलोनाका लागि सिजन अझै सकिएको छैन। च्याम्पियन्स लिगको तयारीअघि खेलाडीहरु एक हप्तानको बिदामा छन्।

 

 
यस्तोमा बार्सिलोनाले खेलाडी किनबेचको आउँदो समयमा लागि बाहिर पठाउन सकिने खेलाडीको सूचि बनाउन थालेको लामो समय भयो। कोरोना माहामारीपछि कठिन बनेको फुटबल बजारमा खेलाडी किनबेच सहज पक्कै छैन। तर पनि इटालियन क्लब इन्टर मिलानबाट स्ट्राइकर लाउटारो मार्टिनेज ल्याउने मुख्य योजनामा रहेको बार्सिलोना आफ्ना १२ खेलाडीहरु बिक्रिको सूचि बनाएको छ।

 

 

कतिपय खेलाडीहरु प्रशिक्षक क्विके सेटियनको पहिलो टिममा पर्ने पक्का छैनन्। गएको सिजन लोनमा अरु क्लब गएका कतिपय खेलाडीहरु यो सिजन फर्कंदैछन्। त्यसैले खेलाडीहरु नेटो, नेल्सन सेमेडो, स्यामुअल उमटिटी, जुनियर फ्रिपो, इभान राकिटिक, आर्टुरो भिडाल, उसमान डेम्बेले, मार्टिन ब्रेथवेट, कार्लेस एलेना, राफिन्हा, टोडिबो र फिलिप कोउटिन्हो बिक्रीको सूचिमा देखिन्छन्।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
सम्पर्क कार्यालय,
Welcome Digital Pvt.ltd
Kathmandu, Kamaladi
सूचना तथा प्रशारण विभाग दर्ता नं: १६२४/०७६/०७७
Phone : 9851117401
Email : himalikhabar10@gmail.com
Editor :Shanker Prasad Pandit
Web : www.himalikhabar.com
www.himalikhabar.com All rights reserve 2016