२०७७ माघ १३

भिलेज टुरिजम–नेपालका अध्यक्ष पौडेलको अगुवाइमा अधिकारीलाई २० थान पीपीई हस्तान्तरण

काठमाडौं, २३ बैशाख । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरस रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि विभिन्न अभियान चलाईरहेका समाजसेवी शिव अधिकारी अबिरललाई भिलेज टुरिजम – नेपाल (गाउँले पर्यटन–नेपाल) का अध्यक्ष तेजेन्द्र शर्मा पौडेलले पनि साथ दिएका छन् ।

 

 

कोरोना संक्रमण रोकथामका लागि विभिन्न क्षेत्रमा सहयोग गर्दै आएका पौडेललाई उपलब्ध सामग्रीमध्यबाट अधिकारीलाई २० थान व्यक्तिगत सुरक्षा सामग्री (पीपीई), एक सय पिस माक्स र १ सय पिस ग्लोब्स प्रदान गरेका हुन । अधिकारीले उक्त सामग्रीहरु नुवाकोटाको तारकेश्वर र मेघाङ क्षेत्रमा प्रदान गरिसकेको जानकारी दिए ।

साथै उनले आफ्नो अभियानमा साथ दिने पौडेलप्रति आभार प्रकट गर्दै नुवाकोटका अन्य क्षेत्रहरुमा पनि आगामी दिनमा यस्ता सहयोगहरु जारी राख्ने प्रतिवद्धता जनाए । अधिकारीले विगत २ महिना देखि नुवाकोटका विभिन्न स्थानमा माक्स, स्यानिटाईजर, पिपिई लगायतका सामग्री प्रदान गर्दै आएका छन् ।
स्मरण रहोस् गाउँले पर्यटन–नेपालका प्रमुख संरक्षक पूर्वमन्त्री सुनिलबहादुर थापा हुनुहुन्छ ।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
Contact Office
Welcome Digital pvt.ltd
Department of Information and Broadcasting
Reg.no. 1624⁄2076-077
Kamaladi, Kathmandu
Contact : 01-4258581
Email : himalikhabar10@gmail.com
Editor : Shanker PD.Pandit


www.himalikhabar.com All rights reserve 2016