२०७७ मंसिर १३

पहिलो पटक म्यानमारको फ्रेन्चाईस सौन्दर्य प्रतियोगिता नेपाल हुने

 

काठमाडौ । म्यानमारको फे्रन्चाईस सौदन्र्य प्रतियोगिता मिस एण्ड मिस्टर टुरिजम एण्ड कल्चर युनिभर्स २०१८ नेपालमा हुने भएको छ । प्लानेट मल्टीमिडिया प्रा.लीले नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० लाई लक्षित गरि टुरिजम एण्ड कल्चर युनिभर्स प्रतियोतिाका आयोजना गर्न लागेको हो ।

नेपालमा हुने भ्रमण बर्ष २०२० लाई लक्षित गरी कार्यक्रमको आयोजना गरेको आयोजकले जनाएको छ । सातै प्रदेशको नौ शहरमा अडिसन हुदै छ । काठमाडौ , पोखरा, धनगढी, दमक ,सुर्खेत, चितवन ,बुटवल , नेपालगन्ज र लाहानमा छिट्टै अडिसन हुदैछ ।

नेपालको हरेक प्रदेशको पर्यटन र संस्कृति झल्कने गरी यस कार्यक्रम देशको ९ ठुला शहरमा आयोजना हुने जनाएको छ । यस सौन्दर्य प्रतियोगितामा १८ देखी २८ महिला र १८ देखी ३५ बर्ष उमेर समुहका पुरुषले सहभागी हुन पाउने छन ।यस कार्यक्रमले नेपालको पर्यटन एवं मौलिकसंस्कृति बिश्वसामु चिनाउनु थप टेवा पुग्ने आयोजकको विश्वास छ ।

विजेताहरूले म्यानमारमा हुने विश्वव्यापी कार्यक्रममा सहभागी जनाउन पाईनेछ । प्रतियोगितामा ४० भन्दा बढी देशहरु सहभागी रहने जनाएको छ ।

OnlineForm

https://docs.google.com/forms/d/1LGYU_no2a2b0logTFghFZ3MVN1gk89ysDbtwGz1wo1Q

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
भिडियो
सम्पर्क कार्यालय,
Welcome Digital Pvt.ltd
Kathmandu, Kamaladi
सूचना तथा प्रशारण विभाग दर्ता नं: १६२४/०७६/०७७
Email : himalikhabar10@gmail.com
Web : www.himalikhabar.com
www.himalikhabar.com All rights reserve 2016